Vakıfbank Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Yusuf D. |

Liseden beri burs yatan Vakıfbank hesabımdan aniden 70 TL kestiler. Üniversite öğrencisinin bursundan ne istedin Vakıfbank? Öğrenciden de hesap işletim ücreti alacak kadar fakirleştin mi Vakıfbank? Mağduriyetimin giderilmesini rica ederim aksi takdirde tüketici hakları derneğinden tutunda başbakanlığa kadar şikayetini ulaştırmadığım kimse kalmaz.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Kasım
  13:29

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, mail adresine cevabımız gönderilmiştir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr

 • Yusuf D.
  09 Kasım
  12:02

  0543 480 0605 numaralı telefonumdan bana ulaşıp sorunu çözmenizi umuyorum. Takdir edersiniz ki kimlik ya da hesap bilgilerimi buradan paylaşmak pek güvenli olmasa gerek.

 • 09 Kasım
  11:53

  Kaydınız incelenmiş olup, şikayetvar.com dan iletmiş olduğunuz bildirimde, Bankamızla T.C. Kimlik Numarası /Vakıfbank müşteri numarası/ kart numarası vb. gibi bilgiler paylaşılmadığından bilgilerinize ulaşılamamıştır. Bu sebeple kaydınız işleme alınamamıştır.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz.
  VakıfBank