Vakıfbank Öğrenci Hesabından Habersiz Her Ay 8.40 Kuruş Kestiler.

Uğur D. |

Ege üniversitesinde öğrenciyim. Üniversitemiz Vakıfbank'tan adımıza hesap açtırıp bizlere vermişti. o zamanlar karttan hesap işletim ücreti alınmıyordu. Fakat üniversitemizle anlaşması biten Vakıfbank her ay öğrenci hesabımızdan 8.40 para keserek bizi mağdur etti. Bu kesintiden bize haber verilmedi. Biz öğrenciyiz ve 1 TL'nin hesabını düşünürken Vakıfbank bizden para kesiyor. Yaklaşık 3 4 gün önce hesabıma 80 TL atmıştım şimdi 24 TL bakiyem var. Bu konuda alınan paralarımın geri iadesini istiyor ve kesinti aşamasına geçilirken bize haber verilmediği için mağdur olduğumuzu belirtiyorum. Bu konuda en kısa zamanda dönütlerinizi bekliyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur D.
  22 Ekim
  23:06

  Neden cevap verilmiyor

 • Uğur D.
  19 Ekim
  17:01

  09 Ekim'de yapmış olduğum şikayetin dikkate alınacağı söylendi fakat herhangi bir işlem yapılmadı...
  Şikayet:
  Ege üniversitesinde öğrenciyim. Üniversitemiz Vakıfbank'tan adımıza hesap açtırıp bizlere vermişti. o zamanlar karttan hesap işletim ücreti alınmıyordu. Fakat üniversitemizle anlaşması biten Vakıfbank her ay öğrenci hesabımızdan 8.40 para keserek bizi mağdur etti. Bu kesintiden bize haber verilmedi... (Devamını önceden göndermiştik)

 • Uğur D.
  06 Ekim
  21:04

  Cevabınız için teşekkürler. En kısa zaman içerisinde bekliyoruz.

 • 06 Ekim
  11:29

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr