Vakıfbank Öğrenci Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

Mustafa Ö. |

Vakıfbank Anadolu Adliyesi şubesi müşterisiyim. Hesabımı açmadan önce öğrenci olduğumu ve bunu belgeler evrakları sunarak hesap açtığımı, hesabımı açmadan önce de öğrenci olduğumu belirterek herhangi bir hesap işletim ücreti alınıp alınmayacağı konusunda memurunuzdan bilgi aldım ve bu doğrultuda da ücret alınmayacağı tarafıma bildirildiğinden hesabı açtım ve daha sonrasında kısım kısım hesabımdan hesap işletim ücreti alınmış bulunmaktadır.

Şubeyle görüştüğümde ilgilenmeksizin bu ücretin alınacağına başta kendimin onay verdiğini bir şey yapamayacaklarını belirttiler. Kaldı ki alınan bu ücret hukuka aykırıdır. Alınan bu ücretlerin iadesini tarafınızdan talep etmekteyim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ö.
  23 Şubat
  16:57

  Sorunum hiçbir şekilde çözülmedi, tarafıma da dönüş yapılmadı.

 • 07 Temmuz
  13:24

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr