Vakıfbank Numaramı Kartıma Tanımlamamış!

Hacı A. |

Bankanın yaklaşık 1.5 yıllık müşterisiyim daha önce böyle bir şey görmedim. Tabir yerindeyse zorla verdikleri Kredi Kartıma cep numaramı işlememişler. Bankanın yaptığı kampanyalara katılmak için mesaj gönderdim ve numaranız bankamızın sistemine kayıtlı değil diye mesaj geldi.

ATM havalelerim ve ATM'den borç ödemelerim mesaj olarak geliyor kredi kartı ne hikmetse gelmiyor. Araba çekiliş kampanyası başladığından bugüne yaklaşık 5000 tl harcadım ve 50 tl ye bir çekiliş hakkından en az 100 çekiliş hakkım gitti. Ayrıca internet bankacılığına da aynı nedenle giremiyorum. Ayrıca nakit avans kullanamıyorum. Maaş promosyonunu da vermemek için kuruma top attılar. Elim kolum bağlı yani.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hacı A.
  03 Ocak
  10:18

  şikayetimde bankanın yaptığı çekileşe katılamadığımı ve maaş hesabımda bu bankada olmasına rağmen maaş promosyonumu vermemek için direnmelerini de yazmştım. sadece numara tanımlayı diğerlerini görmezden gelmişler.

 • 27 Aralık
  11:45

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr