Yasin E. Teşekkür Mesajı

Sorunum çözüldü. Teşekkür ederim.

Vakıfbank Nakit Taksitli Avanstan Faiz Alındı!

Yasin E. |

Mayıs ayı sonuna kadar geçerli olmak üzere Vakıfbank world kartımdan 750 TL'lik nakit çekime 3 taksit imkanı sunan bir bilgilendirme mesajı aldım. İhtiyacım olmasından dolayı bu fırsatı değerlendirmek istedim ve Müşteri Hizmetlerinden aldığım bilgide, Atm ekranında nakit avans bölümünde tutarı çekerken faiz oranları ekranında herhangi bir faiz bilgisi gelmediği sürece gönül rahatlığıyla bu kampanyadan faydalanacağım bilgisi verildi.

Ancak bu işlemin, nakit avans ekranından değil, nakite taksit ekranından yapmam gerekiyormuş. Sırf bu yüzden dolayı kartımdan, 750 TL'yi 20 dk içinde hesabıma yatırmama rağmen 37 TL gibi bir faiz ücreti çekildi. Bu tutarın hesabıma geri aktarılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Nakit Avans Faizi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin E.
  31 Mayıs
  19:18

  Sorunum çözüldü. Teşekkür ederim.

 • 27 Mayıs
  13:50

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  444 0 724
  www.vakifbank.com.tr