Vakıfbank Nakit Avans Yanıltmacası!

Hakan K. |

Vakıfbank mesaj atıyor; "1000 TL 4 taksit ücret yok faiz yok." Gidiyoruz bankamatiğe yanlışlıkla taksili nakit avans yerine, nakit avansa basıyoruz. Hiçbir uyarı vermeden (faiz şu kadar ücret şu kadar gibi) trink parayı veriyor! Diyorsun bunda bir bit yeniği var! Bakıyorsun nakit avans çekmişsin. Hemen (1 dakika bile geçmeden) gerisin geriye yatırıyorsun.

Müşteri hizmetlerini aradığımda parayı yatırsam bile hem sabit para, hem yüzdesel hem Cumartesi tuzağa düştüğüm için 2 günlük faiz hem ekstre geldiği için önce onu erkenden ödemem gerektiğini belirtiyor. Tuzak basit, nakit avans üstte, en altta taksitli nakit avans, bir de nakit avansta hiçbir uyarı yapma, haksız kazanç tamamdır!

Etiketler :

Nakit Avans Faizi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan K.
  06 Kasım
  12:13

  Sorunu çözemeyeceklerini, ve istediğim takdirde Türkiye Bankalar Birliği Bireysel Müşteri Hakem Heyetine başvurabileceğimi mail ile ilettiler. Yani 'biz çözmüyoruz git nereye başvurursan başvur' yöntemini benimsemişler.

 • Hakan K.
  05 Kasım
  11:47

  Bankanın web sitesinden şikayetimi bilgilerim ile birlikte ilettim. Her hangi bir cevap gelmedi.

 • Hakan K.
  02 Kasım
  11:33

  Bilgilerimi internet sitesnizden, son durumu da bu siteden de paylaşacağım

 • 02 Kasım
  10:15

  Kaydınız incelenmiş olup, şikayetvar.com dan iletmiş olduğunuz bildirimde, Bankamızla T.C. Kimlik Numarası /Vakıfbank müşteri numarası/ kart numarası vb. gibi bilgiler paylaşılmadığından bilgilerinize ulaşılamamıştır. Bu sebeple kaydınız işleme alınamamıştır.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz.
  VakıfBank