02 Kasım 2015

Vakıfbank Nakit Avans Yanıltmacası!

Vakıfbank mesaj atıyor; "1000 TL 4 taksit ücret yok faiz yok." Gidiyoruz bankamatiğe yanlışlıkla taksili nakit avans yerine, nakit avansa basıyoruz. Hiçbir uyarı vermeden (faiz şu kadar ücret şu kadar gibi) trink parayı veriyor! Diyorsun bunda bir bit yeniği var! Bakıyorsun nakit avans çekmişsin. Hemen (1 dakika bile geçmeden) gerisin geriye yatırıyorsun.

Müşteri hizmetlerini aradığımda parayı yatırsam bile hem sabit para, hem yüzdesel hem Cumartesi tuzağa düştüğüm için 2 günlük faiz hem ekstre geldiği için önce onu erkenden ödemem gerektiğini belirtiyor. Tuzak basit, nakit avans üstte, en altta taksitli nakit avans, bir de nakit avansta hiçbir uyarı yapma, haksız kazanç tamamdır!

Hakan 2.955 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 06 Kasım 2015

  Sorunu çözemeyeceklerini, ve istediğim takdirde Türkiye Bankalar Birliği Bireysel Müşteri Hakem Heyetine başvurabileceğimi mail ile ilettiler. Yani 'biz çözmüyoruz git nereye başvurursan başvur' yöntemini benimsemişler.

 • Hakan 05 Kasım 2015

  Bankanın web sitesinden şikayetimi bilgilerim ile birlikte ilettim. Her hangi bir cevap gelmedi.

 • Hakan 02 Kasım 2015

  Bilgilerimi internet sitesnizden, son durumu da bu siteden de paylaşacağım

 • VakıfBank Temsilcisi02 Kasım 2015

  Kaydınız incelenmiş olup, şikayetvar.com dan iletmiş olduğunuz bildirimde, Bankamızla T.C. Kimlik Numarası /Vakıfbank müşteri numarası/ kart numarası vb. gibi bilgiler paylaşılmadığından bilgilerinize ulaşılamamıştır. Bu sebeple kaydınız işleme alınamamıştır. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz. VakıfBank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön