Vakıfbank Nakit Avans Problemi!

Gürkan Eyüp Ç. |

İptal ettirmiş olduğum kredi kartım için 27.08.2015 tarihinde Vakıfbank müşteri temsilcisi arayarak, kartımı tekrar aktif ettirmem halinde "bana özel 1000 TL masrafsız nakit avans ve 2 yıl kart ücreti muafiyeti" kampanyası önerdi ve bende kabul ettim. Bana özel kampanya onay mesajı cep telefonuma Vakıfbank başlığıyla gönderildiği halde kullanmak istediğimde "bankamızın böyle uygulaması yoktur" cevabı aldım. Defalarca bununla ilgili yazılı, sözlü şikayetime rağmen kimse sorunumu çözmedi. Mesajların fotoğraflarını buraya yükledim. Sistemimizde tarafınıza gönderilen böyle bir SMS gözükmüyor diyen bankanın ciddiyetinden şüphe ederim. Vakıfbank görevlileri mesajlarınıza birde böyle bakın!

Etiketler :

Banka Kartı Nakit Avans

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gürkan Eyüp Ç.
  06 Kasım
  11:43

  Şikayet var yöneticileri. Yüklediğim fotoğraf burada yok. O banka attığı smsleri sistemlerinde göremedikleri için buraya yüklemiştim zaten. Ne anladım ben bu şikayet bildiriminden. Başlığı da hafifletmişsiniz. Ne güzel, aynı tas aynı hamam!

 • 03 Kasım
  16:07

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr