Vakıfbank Nakit Avans Faiz Oranı.

Osman B. |

Daha önceki şikayetimle talebimle ilgili olarak bankanız vurdumduymaz bir tavır sergilemektedir. Bankanızın kısmi olarak yanlışlığını düzeltmesi sorumluluğunu ortadan kaldırmamaktadır. Zira daha öncede belirtiğim üzere müşteri hizmetlerinizle yaptığım telefon görüşmesi sonucunda bana 9 aylık taksite 1200 TL nakit avansa 99,00 TL yansıtılacağı söylenmiştir. Konu hakkında tarafıma fazladan yansıtılan faiz fazlalığı ile işlem ücretinin düzeltilmesi gerekmektedir. Aksi halde bankanızı Türkiye Bankalar Birliği ile BDDK'ya şikayet edeceğimin bilinmesini önemle rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Nakit Avans Faizi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman B.
  26 Mayıs
  21:53

  sayın banka yetkilileri Bankanızca tarafıma yapılan haksızlık kısmi olarak düzeltilmiştir. kısmi olarak yanlışlığını düzeltmesi bankanızın sorumluluğunu ortadan kaldırmamaktadır. Zira daha öncede belirtiğim üzere müşteri hizmetlerinizle yaptığım telefon görüşmesi sonucunda bana 9 aylık taksitle 1200 TL nakit avansa 99,00 TL yansıtılacağı söylenmiştir. oysa tarafıma 192,00 TL faiz ve masraf yansıtılmıştır. fazladan yansıtılan 93,00 TL faiz fazlalığı ile işlem ücretinin düzeltilmesi gerekmektedir. Aksi halde bankanızı Türkiye Bankalar Birliği ile BDDK'ya şikayet edeceğimin bilinmesini önemle rica ederim.

 • 22 Mayıs
  13:43

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr