Vakıfbank Nafakadan Her Ay Farklı Miktarlarda Kesinti Yapıyor!

Muhammet Kutsal E. |

Annem her ay nafaka alıyor 250 tl her ay kesintiye uğruyor. Geçen ay en az 30 tl kesildi. Bu ayda 15 tl kesildi. Her ay minimum 15 tl kesiliyor ayrıca şubedeki arkadaşlara sorduğumuzda cevap bile alamıyoruz.

Her ay farklı bir miktar para alınıyor yanı vergi desen vergiye benzemiyor. İşlem ücreti desen işlem ücretine benzemiyor. Her ay farklı bir rakam oynar mı kesilecek ücret sabit olur kah toplu alınıyor deniliyor e- zaten toplu alındı geçen. Ondan önceki ay ve bu ay niye kesilmeye devam ediliyor? Ayrıca Vakıfbank müşteri hizmetlerini aradığımızda ne yazık ki açan olmuyor. İadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Kutsal E.
  09 Ocak
  16:25

  Sayın vakıfbank yetkilileri sizi aradığımızda bizim buradan yapabileceğimiz birşey değil diye bir cevap alındı. Şubenize veya tüketici haklarına olmadı aihm başvurun denildi. Daha bu parayı niçin aldığınıza dair cevap veremiyorsunuz. Şubedeki veznedar dişini karıştırıp ben bilemem kesiliyor işte diyor siz bizim buradan yapabileceğimiz birşey değil diyorsunuz. Kesin çözüm değil herhangi bir çözüm ve sorulara cevap veremeyen vakıfbank yetkililere diyecek söz bulamıyorum.

 • 08 Ocak
  10:37

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr