08 Ocak 2014

Vakıfbank Nafakadan Her Ay Farklı Miktarlarda Kesinti Yapıyor!

Annem her ay nafaka alıyor 250 tl her ay kesintiye uğruyor. Geçen ay en az 30 tl kesildi. Bu ayda 15 tl kesildi. Her ay minimum 15 tl kesiliyor ayrıca şubedeki arkadaşlara sorduğumuzda cevap bile alamıyoruz.

Her ay farklı bir miktar para alınıyor yanı vergi desen vergiye benzemiyor. İşlem ücreti desen işlem ücretine benzemiyor. Her ay farklı bir rakam oynar mı kesilecek ücret sabit olur kah toplu alınıyor deniliyor e- zaten toplu alındı geçen. Ondan önceki ay ve bu ay niye kesilmeye devam ediliyor? Ayrıca Vakıfbank müşteri hizmetlerini aradığımızda ne yazık ki açan olmuyor. İadesini talep ediyorum.

Muhammet 57 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet09 Ocak 2014

    Sayın vakıfbank yetkilileri sizi aradığımızda bizim buradan yapabileceğimiz birşey değil diye bir cevap alındı. Şubenize veya tüketici haklarına olmadı aihm başvurun denildi. Daha bu parayı niçin aldığınıza dair cevap veremiyorsunuz. Şubedeki veznedar dişini karıştırıp ben bilemem kesiliyor işte diyor siz bizim buradan yapabileceğimiz birşey değil diyorsunuz. Kesin çözüm değil herhangi bir çözüm ve sorulara cevap veremeyen vakıfbank yetkililere diyecek söz bulamıyorum.

  • VakıfBank Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön