31 Ekim 2016

VakıfBank Müşteriyi Yanıltıcı Beyan ve Haksız Tahsilat!

Bankanız siteler - Ankara şubesinden bireysel kredi kullandım. Kredi kullanım aşamasında müşteri temsilcisi p*** bey sigorta evraklarını hazırlarken sigorta yaptırmak istemediğimi belirtmeme karşın tahsis ücreti alınmayacağını bunun yerine hayat sigortası kesmesi gerektiğini belirterek formlara imzamı aldılar.27.10.2016 tarihinde kredi bedelini çekmek için şubeye gittiğimde hesabımdan 315 TL kredi tahsis ücreti, 12.04 TL hayat sigortası tahsilatı ve 350 TL tutarında ferdi kaza sigortası tahsilatı yapıldığını gördüm.
Bankalar, güven müesseleri olup müşterilerine bu tür yanlış ve yanıltıcı beyan vermeleri kesinlikle kabul edilemez. Bahse konu işleme ait ferdi kaza poliçesinin / kredi tahsis ücretinin hesabıma iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı belirtirim.

Ayşe 604 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe 14 Kasım 2016

    VakıfBank hala sorunu çözmüş değil. Konuyu tüketici hakem heyetine ve BDDK ya taşımak lazım sanırım.

  • Ayşe 03 Kasım 2016

    İade işleminin yapılıp yapılmadığına dair tarafıma dönüş sağlanmamıştır.

  • VakıfBank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön