Vakıfbank Müşteriye İlgi, Alaka ve Güler Yüz Yok!

Sergül Ç. |

Ben yaklaşık bir ay önce bankamı değiştirip Antalya Vakıfbank kepez şubesine geçtim. Keşke geçmez olaydım önceden maaş ve diğer işlemlerimi gerçekleştirdiğim banka ismini de vereyim halk bankası ile çalışıyordum. Euro hesabım ve TL hesabım var her 15 günde yada bir ayda euro hesabımda yüklü bir limitte para yatırıp çekme işlemini gerçekleştiriyorum ve maaşımı da bu bankadan alıyorum.

Belirttiğim şube çok sorunlu yine bir işlemimi gerçekleştirmek üzere bankaya gittim. İşlemde sorun çıktı kime gittiysem ilgilenmediler, güler yüz zaten yok. Müşteriyi suçlayıcı bir tavırla ilgi ve alaka yok özelikle yönetici kısmı fiyasko,böyle çözümsüz hizmet olmaz, bankamatik kartı çok kalitesiz kırılmak üzere.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  10:11

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr