26 Nisan 2013

Vakıfbank Müşterisi Olduğum Şubemin İlgisizliği!

İstanbul/Şişli Sıracevizler şubesinin müşterisiyim, bir şikayetim üzerine şube müdürü veya müdür yardımcısı ile görüşmek istedim. Bir çok kez aramama rağmen görüştürülmedim. müşteri temsilcilerinden aldığım yanıt, meşguller. size dönüş yapacaklar biz not aldı sizi arayacaklar gibi yanıtlar ile geçiştirildim. bir banka şubesinin müdürü veya müdür yardımcısı ile görüşmek için illaki hesabımızda milyon TL'ler mi olması gerekir. Bizim görüşmemiz anlaşılan mümkün değil.

Barış 82 Okunma

Cevaplar

  • Barış 26 Nisan 2013

    Vakıfbank hesabımda yeterli limit olmadığı için Ogs cihazımı Bloke edip sözleşmemi iptal etmiştir. Fakat iki taraf arasında yapılan bu sözleşmein iptal edildiği tarafıma hiçbir şekilde hiçbir iletişim yoluyla da haber verilmemiştir. Sorun çözelim mail ile bildiridğini söylüyor, ama kesinlikle böyle bir mail gelmedi tarafıma, ayrıca böyle bir mail atılsa dahi bunun spam olarak gelmesi çok buyuk bır ıhtımal, boyle bır iptal telefon ile arayarak bildirilmesi veya ev adresime yazı ile veya en kötü tarafıma sms atılarak bildirilmesi gerekirdi. Yıllardır mmaşımın yattığı bir banka burası kesinlikle bu ihmalden doğan zararların karşılanmasını talep ediyorum.

  • VakıfBank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön