07 Mayıs 2013

Vakıfbank Müşterilerine Geri Dönüş Yapmıyor!

Vakıfbank daha önce yapmış olduğum şikayetlerimi klasik cevaplarla geçiştirerek asla problemleri çözmemekte, şikayete konu yapılan muamele müşterinin yanına kar kalmakta, banka ilgili personeli bildiğini okumaktadır. Bankanın şikayetlerimle ilgili tarafıma verdiği cevap "şikayetinizi inceleyip cevap vereceğiz"den öte gitmemektedir.

Yıllardır bir müşteri olarak vakıfbank ile bankacılık işlemlerimi yürütmekte iken tarafıma yapılan bu muamelelerden ötürü vakıfbankla olan müşteri ilişkilerimi bitirdim.

Erol 46 Okunma

Cevaplar

  • Erol09 Mayıs 2013

    Vakıfbank bana gerekli cevabın e-postama verildiğini ve incelemem gerektiğini şeklinde cevap vermiş.Bankanın iletişim sitesinde yer alan talebinize hangi yolla cevap istersiniz kısmına telefonu işaretledim ben e-postama cevap istemedim kaldı ki e-postamı inceldiğimde bankanın 18.04.2013 tarihli cevaplarında personel şikayetimle ilgili açıklayıcı bir ibare bulunmamaktadır. Benim şikayetim sadece bankacılık işlemi değil personelle ilgilidir. Yaklaşık iki aylık süreçte personelden şikayetçiyim dediğim halde herhangi bir işlem yapılmamıştır.

  • Erol07 Mayıs 2013

    Ben şikayetimle ilgili e-postama cevap istememiş telefonla cevap istemiştim. Ayrıca bana gönderilen e-posta içeriğinde personel şikayetimle ilgili yapılan işlemle ilgili açıklayıcı bilgi bulunmamaktadır. Yapılan işlemle ilgili tarafıma telefonla cevap istiyorum.

  • VakıfBank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış ve 17.04.2013-18.04.2013 tarihinde cevaplanmıştır. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz. VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön