Vakıfbank Müşteri Temsilcisi Konuşmamıza Fırsat Vermedi!

Oğuzhan S. |

Öncelikle 7/24 hizmet verdiğini belirten Vakıfbank'a saat gece 02:00'da ulaşamıyorum. Müşteri temsilcisine bağlanmak için 0'ı tuşlayın diyor. Tuşluyorum kart numarası istiyor. 16 hane yazıyorum diyor ki işleminize en yakın şubeden devam edebilirsiniz. Farklı 3 menü daha denedim hep aynı sadece kayıp çalıntıda ulaşabiliyoruz oradan da şikayet kaydı almıyorlar.

Asıl sorunum kayıp bildirimi için çağrı merkezini aradık. Temsilci açar açmaz iyi akşamlar ben D. kayıp kartınız bilmem ne mi bilmem ne mi dedi isim filan sormadı. Daha biz konuşmadık bile sonrada bazı polemiklerimiz oldu. Ben çağrının dinlenmesini istiyorum zaten dinleyince anlarsınız çağrı bilgileri: 28 şubat saat: 01.57'de D. diye biri sicilini bile vermedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Şubat
  11:45

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr