29 Eylül 2016

VakıfBank Müşteri Hizmetlerinin Yanlış Bilgilendirmesi.

VakıfBank'tan çekmiş olduğum krediye ilişkin 236,25 TL komisyon ücreti kesilmiştir. Ertesi gün cayma hakkımı kullanarak tarafıma ödenmesi için Tüketici Hakem Heyetine başvurdum ve benim lehime sonuçlandı. 21.09.2016 tarihinde VakıfBank müşteri hizmetleri tüketici ilişkilerinden kendini E. K. olarak tanıtan biri beni arayıp ücretin tarafıma iade edileceği ancak VakıfBank İl Şubesinde bir taahhütname imzalamam gerektiğini söyledi. Şubeye gidip banka tarafından hiçbir alacağımın olmadığına dair bir taahhütname tarafıma imzalatılıp fakslandı ve bir hafta içerisinde hesabıma yatırılacağı söylendi ancak yatmayınca bankadaki faksı çeken kişiyle görüştüm ve E. K.'yı aradığında 2013 yılında çekilen bir kredi olduğunu zannettiğini parayı yatıramayacağını söylemiştir. Bu kadar dikkatsiz, yanlış yönlendiren ve para ödenmeden taahhütname imzalattıran biri nasıl olur da çalıştırılır.

Nazlı 294 Okunma

Cevaplar

  • Nazlı30 Eylül 2016

    VakıfBank'tan çekmiş olduğum bir kredi için 236,25 TL komisyon adı altında ücret kesilmiştir. Ertesi günü cayma hakkımı kullanıp krediyi kapatmama rağmen geri ödenmemiştir. Tüketici hakem heyetine başvurup lehime sonuçlandıktan sonra müşteri hizmetleri tüketici ilişkilerinden beni arayıp hiçbir alacağımın kalmayacağına dair bir tahahütname imzalandıktan sonra yatıracaklarını söylemişlerdir ancak tahahütnameyi imzalamama rağmen bir hafta sonrasında yine ödeme yapmayacaklarını söylemişlerdir. Bu haksız alınan ve geri almaya hak kazandığım paranın tarafıma en kısa zamanda ödenmesini istiyorum.

  • VakıfBank Temsilcisi29 Eylül 2016

    Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön