Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Süresi ve Kredi Kartı Ödemesi!

Kamer O. |

26/07/2013 saat 11:15-11:25 arası yapmış olduğum müşteri hizmetleri görüşmesine bağlanmam 10 dakika sürmüştür. Bu istisnai bir durum değil bu bankayı ne zaman arasam müşteri temsilcisi ile görüşme en az 7 dakikada bağlanmaktadır. Platinum kart sahibi olduğum Vakıfbankın kredi kartı ödemesini yapmak istediğimde ödenmiş borç o ay için ödense dahi gözükmekte ve ödenmiş olmasına rağmen tekrar öde dediğinizde paranızı yine almaktadır.

Bu işlemin gerçekleştiğini hesabımı kontrol ederek banka yetkilileri görebilir. Hiçbir bankada böyle bir işlem yokken bu ne farklı bir altyapıdır anlamış değilim. Ödenen parada kredi kartının hesabına gitmekteymiş, konuşma sonunda platinum kartımı kapattırdım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  13:48

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr