16 Nisan 2013

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum!

Vakıfbank, Türkiye Cumhuriyeti'nin en köklü büyük bankalarından ama hizmet kalitesinden ve anlayışından en yoksun, müşteri memnuniyetsizliğinin en hat safhada olduğu, çağrı merkezini 7/24 aradığınızda nerdeyse yarım saatten fazla bekletildiğiniz ve uzunca bir beklemenin ardından sizi tabirane olarak ödün gibi nezaketten ve ilgiden uzak "Müşteri temsilcilerinin" karşıladığı ama yardımcı olamadığı gibi küçük bir çocuğu hata işlediği için azarlayan çalışanlarının bulunduğu Türkiye'nin en büyük bankalarından biri.

Paramızla rezil oluyoruz demek bu olsa gerek. Lütfen çağrı merkezlerinize aldığınız çalışanlarınıza bu işi gönüllü olarak, babalarının hayrina yapmadıklarını anlatın.

Ahmet 31 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 17 Nisan 2013

    ÇAĞRI MERKEZİ ÇALIŞANLARINIZA ADAB-I MUHAŞERAT DERSİ VERİRSENİZ ÇOK İYİ OLACAK. MÜŞTERİYLE KONUŞMAYI BİLMEYEN KİŞİLERİ İSTİHDAM ETMEK HEM PARA KAYBI HEMDE MÜŞTERİ KAYBINA SEBEP OLUR.

  • VakıfBank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön