Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgilendirdi.

Enes Y. |

Vakıfbank müşteri hizmetlerini aradım ve kredi limitini yükseltme talebinde bulundum bana borcum olduğu için yükseltme olmayacağını borcumu ödeyip öyle yükseltme olacağını söylediler... Borcumu ödeyip bankayı tekrar aradım ve bana bu seferde 1 ay sonra talepte bulunabileceğimi söylediler. Peki bana daha öncesinden neden söylemediniz borcu ödettirip bunu en sonunda söylüyorsunuz dediğimde ise arkadaş gözden kaçırmış diyor konuyu kapatıyor. 3 yıl boyunca sürekli kullandığım bir kart ve maaş müşterisiyim bu bankanın. Bana hiçbir şekilde yardımcı olunmadı ve borcumu madem ödedim borcu iade edin dediğimde ise bana faizli kredi talebinde bulunuyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mayıs
  13:02

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr