Vakıfbank Müşteri Hizmetleri İşlemimi Yapmadı.

Yüksel K. |

12 yıl önce bazı işlemlerim için almış olduğum ve en az 10 yıldır hiç bir işlem yapmamış olduğum banka hesabımı 28 nisandan önce kapatabilmek için müşteri hizmetlerini aradım, ancak bütün doğrulama sorularını doğru bilmeme rağmen hesabımın kapatılamayacağını, müşteri numaramı bilmem gerektiği söylendi. Diğer bankalar TC no'dan bütün bilgilere ulaşırken müşteri hizmetleri beni şubeye yönlendirdi. Ben bunun için ücret ödeyip ödemeyeceğimi sorduğumda şubenin alabileceğini beyan etti. Ben işlemimi bilinçli olarak yapmayarak beni zarara sokmaya çalışan Vakıfbank'tan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yüksel K.
  29 Mayıs
  17:20

  Kesinlikle ilgilenmediler; Matbuu cevap vermekten başka hiçbir iş yapmayan Vakıfbank'ı kınıyorum. Çağdaş olmaya ve medeni bankalar gibi insanları şubelere yönlendirmeden sorunlarını yerinde çözmeye davet ediyorum.

 • 21 Nisan
  16:49

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr