Vakıfbank Müşteri Bilgilerinin Paylaşılması...

Melda Y. |

Vakıfbank Çayyolu şubesinde G****** hanım kredi ödemelerimi banka hesabımı ne zaman yaptığıma dair bilgilerimi iznim ve bilgim olmadan başka şubede çalışan halamın oğlu ile paylaşmıştır. G******** hanım bu davranışını defalarca sürekli yapmakta ve her seferinde kredi ödemelerim hakkında bilgilerim deşifre edilmektedir. Hangi bankacılık anlayışı böylesine etik olmayan duruma izin vermektedir. Benim kredim benim sorunum benimle ilgisi olan bir durumdur, fakat kefilim bile olmayan sadece aramızda akrabalık bağı olan kişi ile benim kredi ödemelerimin tüm bankacılık bilgilerimin paylaşılması ve beni 1 kez arayıp ulaşamadığında anında akrabamızla iletişime geçip onunla benim kredi ödemelerim hakkında konuşması hiçbir iş etiğine ve bankacılık gizlilik politikalarına uymamaktadır. Defalarca halamın oğlu başka şubede çalışıyor diye tüm bilgilerime girilmektedir. Gizlilik etiği de kalmamıştır.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mart
  09:51

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr