Vakıfbank Masrafsız Nakit Paraya Hem Masraf Hem Faiz!

Muhammed S. |

500 TL nakit avans çekip 100 TL taksitle 5 taksitle ödeyeceğimi söylediler. İnanmadım müşteri hizmetlerini aradım durumu doğruladı. Kampanya katılım mesajı çektim ve katılımım onaylandı. Bende gidip ATM'den avans çekmek isterken taksit miktarını seçemeden direk 500 TL'yi verdi.

Ertesi gün müşteri hizmetlerini aradım, taksit olmayacağı için masraf ve faiz alınacağını söyledi. Çektiğim parayı hemen geri yatırdım ama 25 TL masraf kestiler. Daha sonra tekrar nakit paraya taksit seçeneğinden girerek 5 taksitle seçeneğini işaretledim bu seferde yaklaşık 40 TL faiz gösterdi. Eğer kampanyaya katıldıysam neden masraf kesiyorsunuz. Yok ilk işlem hatalıysa neden gerçek işlemden faiz alıyorsunuz.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Nakit Avans Faizi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed S.
  02 Nisan
  16:40

  Aradan tam bir ay geçmesine rağmen hala dönüş yapılmadı. Vakıfbankın müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha görmüş bulunmaktayım. Eğer 06 Nisan'a kadar sorunumu çözmezlerse kredi kartlarımı iptal ettireceğim.

 • 02 Mart
  11:55

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr