Vakıfbank Mart Bahar Kampanyası Puanım Yüklenmedi!

Berke P. |

Mart Bahar Kampanyasında ilk 100 TL'lik harcamaya sonraki her 100 TL'lik alışveriş için maksimum 50 TL olacak şekilde olan kampanyasına katıldım. Ancak puan tarafıma yüklenmedi. Banka ile yapılan görüşme ve incelemelerden sonra mesaj göndermemiş göründüğüm için yükleme şartlarını sağlamış olsam dahil yüklenmediği söylendi. Bende mesaj katılımı sağladığımı bir sıkıntı olduğunu ki bunu özellikle belirttim katılmamış bile olsam kartı aktif kullanmış kampanya şartlarını sağlamış bir müşteriyim.

Böyle bir şeyin sorgulanmaması gerektiğini belirttim. Başka bankada ve benden kaynaklanan bir sorun durumunda bile (gerekirse isim verebilirim) müşteri memnuniyeti adına sıkıntı olmadığınını belirttiler. Ama ben Vakıfbank'tan sürekli kredi kullanan hali hazırda yüklü miktarda kredisi olan, kredi kartı ile kampanyalara katılan ve düzenli bir müşterisi olmama rağmen ikinci şikayetime geri cevap alamadım.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mayıs
  14:56

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr