23 Mayıs 2016

Vakıfbank Maaşıma Bloke Koydular.

Vakıfbank'tan almış olduğum maaşıma bloke koydular. Maaşımı çekemiyorum. Haciz işlemleri yapılması gerekirken maaşımın hepsine bloke koyulmuştur. Yasalar, yönetmelikler ve içtihat kararları maaşın hepsine bloke koyulmayacağı yönünde olmasına rağmen keyfi uygulama yapılarak mağdur olmama sebebiyet vermişlerdir. Halden anlayan banka olarak slogan yapıp halden anlamaz tavır takınıyorlar.

Maaşta bulunan blokemin kaldırılmasını istiyorum. Banka hakkında tüketici heyetine başvuruda bulundum. Bankanın keyfi uygulamaları nedeni ile de BBDK ve savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Mağduriyetimin acil olarak giderilmesini istiyorum. Hiçbir şekilde banka yetkilileri yardımcı olmuyorlar.

Sinan 89 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi23 Mayıs 2016

    Bankamıza şikayetvar.com’dan iletmiş olduğunuz kaydınıza istinaden, Bankacılık kanunu gereği 3.şahıslar ile bilgi paylaşımı yapılamamakta olup, konu hakkında ilgili kişi tarafından talepte bulunulması halinde Bankamızca gerekli değerlendirmeler yapılacaktır. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz. VakıfBank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön