Can Varol O. Teşekkür Mesajı

İzmir Vakıfbank Kemeraltı şubesindeki Emrullah şener bey çok yardımcı oldu keşke herkes onun gibi olsa Emrullah bey gerçekten dürüst bir bankacı

Vakıfbank Maaşa Blokesi!

Can Varol O. |

Vakıfbank2ta bulunan maaş hesabımda maaş haczi bulunmakta ve Vakıfbank maaşımda icram olmasına rağmen sırasını beklemeden avukatları aracılığı ile maaş hesabıma bloke koydurmuş. Şu an yapılan uygulamadan bir suçtur ve konu ile ilgili hem ikametimde bulunan hakem heyetine, hem de icra mahkemesine, hem de savcılığa suç duyurusunda bulundum. Bu usulsüz uygulamanın kaldırılması için tüm hukuki haklarımı kullanacağım. Bankaların ve banka avukatlarının yapmış oldukları uygulamalar suçtur. Bir de Vakıfbank'tan kullanmış olduğum daha önce kredilerden yapılan usulsüz dosya masraf ücretlerinin de geriye dönük hepsinin maaş hesabıma yatırılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can Varol O.
  16 Aralık
  16:27

  İzmir Vakıfbank Kemeraltı şubesindeki Emrullah şener bey çok yardımcı oldu keşke herkes onun gibi olsa Emrullah bey gerçekten dürüst bir bankacı

 • 15 Aralık
  10:06

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr