Vakıfbank Maaş Müşterisinden Alınan Kart Aidat Ücretinden Şikayetçiyim!

Melikşah Ö. |

Polis memuruyum, maaşlarımızı Vakıfbank'tan alıyoruz. Yapılan anlaşma gereği, Vakıfbank hesap kartım veya Vakıfbank kredi kartımdan herhangi bir aylık, yıllık adı altında aidat kesintisi, kart kullanım ücreti vs. gibi kesintiler olmayacaktır.

Daha önceden kredi kartımdan yıllık kullanım ücreti adı altında kesintiler olmuştu. Vakıfbank ile ve çağrı merkeziyle iletişime geçerek yanlışlıkla kesilen bu ücreti iptal ettirmiştim. Kendileri kredi kart bilgilerimi sistem üzerinde güncellemeler yaptırarak bir daha böyle bir kesintinin olmayacağını söylemişlerdi.

Ancak 06.07.2014 tarihinde yıllık kart aidatı adı altında tekrardan 24 TL para kesintisi olmuştur. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Temmuz
  13:36

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr