Vakıfbank Maaş Hesabıma 4 Aydır Elektronik Bloke Koyuyor!

Fatih Y. |

Kredi verirken peşimizde koşuyorlar al al aldıktan sonra maaş hesabıma 4 aydır elektronik bloke koymuşlar yasal olarak hakları yok ama uygulanıyor malesef kredi kartımı ödeyemedim iptal oldu maaş artı para avansımı taksitlendirin diyorum yok diyorlar mağdur oluyorum hem maaşımı alamıyorum .

3 kredi taksitimi ödeyemedim 6 aydır maaşsız yaşıyorum Mecidiyeköy Vakıfbank şubesi kredi için şubeye gelirler bireysel emeklilik için gelirler ya bi iş yapılırken Beyoğlu Bakıfbank ana maaş şubeme kadar aradım bi ödeme planı yapmadılar her ay 350 tl avans işletim parası ödüyorum madem blokemi kaldır taksite böl avansımı niye faize gömüyorsun yok git para bul getir olsa zaten yatırırız sanki haklarımızı bilmiyoruz.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Y.
  16 Temmuz
  00:54

  kardeşim bana ulaşan bişe yok maaş blokem hala duruyor hukuksuz iş yapıyorsunuz maaşsız 7 aydır yaşayan tek insanım heralde banka görevliniz para getir öyle acayım diyor kartı her atmye takttığımda lütfen şubemize başvurunuz diyor müşteri hizmetleri topu şubeye atıyor şubedeki adam müdüre topu atıyor 7 aydır arada olan bize oluyor çokda dert.

 • 04 Haziran
  10:36

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, mail adresine cevabımız gönderilmiştir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  444 0 724
  www.vakifbank.com.tr