31 Ekim 2016

VakıfBank Maaş Blokesinden Kurtulamadım!

VakıfBank 0015****2890**** nolu maaş müşterisiyim. Bankaya ne kadar desem de maaşıma kredi ödeme aksamasından dolayı bloke koyuyor. Yargıtay ve yerel mahkeme kararı ile banka ile aramızda ne kadar anlaşma bulunursa bulunsun maaş hesabıma yargı kararı icra vs. bulunmadan bloke koyamaz yetkili ek hesabınıza bloke bıraktık diyor.

Ek hesabımı icra ile al veya maaş hesabımdan iptal et. Banka siz bizi mahkemeye verin biz size tazminat ödeyelim diyor. Maaş hesabımda ve ek hesabımda bulunan blokenin kaldırılması kaldırılmaması durumunda yargı yolu açık olmak üzere Tüketici Mahkemesi başvuru hakkımı kullanacağım.

Ahmet 423 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön