Vakıfbank Lehime Sonuçlanan Tüketici Heyeti Kararını 3 Aydır Uygulamadı.

Fahrettin A. |

Tüketici hakları hakem heyetinin 4 Nisan 2015'te elime geçen ve lehime sonuçlanan kararı doğrultusunda hak ettiğim 560 TL kredi masrafları ile 240 TL bu masrafların dekontunu alabilmek için ödediğim, toplamda 800 TL alacağımı hala hesabıma yatırmadı. Sanırım devletin bir kuruluşu olan bankayı icraya vereceğim.

Bu konuda sorumluluğu olup bankaya çıkacak icra masraflarında suçlu olacak olan bu ilgililer, icra masraflarını ceplerinden ödeyince işlerini yapmayı öğrenirler herhalde.

Etiketler :

Kredi Masrafları Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fahrettin A.
  27 Ocak
  21:36

  Uzun süre geçti ama okuyucuları aydınlatayım. En son hak ettiğim alacağımı icra yoluyla aldım.

 • Fahrettin A.
  24 Haziran
  21:25

  Beni ilgili şube aradı ve şubeye davet ettiler. Gittiğimde görevliler, heyetin kararı olan ve benim istediğim 801 TL içinde yapılan hayat sigortalarının da olduğunu ve onları ödemeyeceklerini beyan ederek bana 580 TL ödemeyi teklif ettiler. Kendilerine istediğim masrafları öylesine yazmadığımı, kendi bankalarının verdiği kredilerimin masraflarının dekontlarında ve ilk krediyi çektiğimde bana verilen ödeme planlarında yazılı olan tutarları istediğimi bir hata varsa bile, bunda benim sorumluluğum olmadığını ve hukuken hakettiğim meblağı ödemelerini istedim. Reddettiler. Temyiz süresini geçirdikleri bu konu hakkında ise yeniden yasal süreç başlatma yolunu seçtiler. Kendilerinin bana verdiği dekontlardaki kredi masrafı tutarlarını isteyip hukuken kazanmama rağmen zorluk çıkarıyor devletin bankası. Kendi hatalarını bana ödetmeye çalışıyıorlar. Bu saatten sonra ortada bir hata varsa bunun bedelini ben değil, anayasamıza göre sorumlu olan kişilere rücu ettirilmelidir zaten...

 • 18 Haziran
  15:19

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr