Vakıfbank Kullanılmayan Kart İçin Bilgi Mesajı Gönderdi!

Hasan A. |

Vakıfbank'tan hiçbir kredi kartı almadığım halde, bu gün telefonuma kredi kartınızın iki dönem asgari ödemesi geçmiştir diye mesaj gönderdiler. Ben Vakıfbank'ın 2007-2011 yılları arasında sadece maaş kartını kullandım. Hiçbir zaman kredi kartını kullanmadım. Bu kart nereden çıktı anlamadım. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için tam 21 dakika telefon da bekledim. Bu nasıl banka?Bu olmayan kartı aldıysam kim teslim etmiş onuda merak ettim. Bu kartı bu zamana kadar neden kullanmamışım. Bu zamana kadar kartın son kullanma tarihi geçmemiş mi?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan A.
  12 Kasım
  12:54

  vakıf bankın müşteri hizmetlerini arıyorum 21 dakika telefonda bekletiyorlar, ben nasıl sorunumu ileteceğim bankaya

 • Hasan A.
  12 Kasım
  12:47

  sorunumla hiç alakası olmayan cevap aldım, sorunum devam ediyor

 • Hasan A.
  12 Kasım
  12:45

  ben şikayetimi açık olarak yazdım ama aldığım sonuçtan bir şey anlamadım, (değerli müşterimiz bankamıza iletmiş olduğunuz kart ücreti itirazınız olumlu olarak sonuçlanmıştır.kartınızı iyi günlerde kullanmanızı dileriz ) diye cevap aldım. sayın banka görevlisi benim, sizin bankanıza ait kredi kartım yoktur, hiç olmadı bu kart nereden çıktı, olmayan ve talep etmediğim kartı nasıl kullanacağım, ben sizden kart talep etmedim, kartınızı da istemiyorum,

 • 07 Kasım
  09:34

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr