VakıfBank Kredi Yapılandırması Yapılamıyor!

Yasin C. |

VakıfBank şubesine gittiğimde 3 bankada kredi borcumun olduğunu belirterek yapılandırmak istediğimi belirttim. Borcunuza karşılık %100 limitiniz dolmuş bunu 48 aya çıkartamazsınız demektedir. Sayın Başbakan bu yapılandırmayı neden yaptı o zaman, aylık 3000 TL ödemekte güçlük çektiğimden bütün kredileri yapılandırmak istedim. 1600-1700 TL ödemesi benim için daha kolay olacaktı.

Fakat (VakıfBank, d***, i***) çalışan personellerin hiçbiri bu konuda yardımcı olmadı. Zaten borcumu eski faiz oranında güncellemiyor komple hepsini kapattırıp yeniden kredi çıkartıyor. Bunların hepsini de kabullendim. Fakat vakıf bankasındaki arkadaş bir kredinizi kapatmanız durumunda size yardımcı olabilirim dedi. Ben kredi borcunun birisini kapatırsam zaten yeniden kredi çekmeme gerek kalmaz.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  14:11

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr