VakıfBank Kredi ve Kredili Bankomat Hesabının Yapılandırılması!

Cumali Serap D. |

Bankanızdan kullanmış olduğum kredilerin yeni çıkan yasalarla yapılandırılmasının önü açılmıştır. Bu konu hakkında müşteri hizmetlerini aradım ancak şubeye gitmem söylendi ancak işim dolayısıyla çalıştığım yerde izin alıp banka şubesine gitmem olanaksız. Bana bu konu hakkında bilgi verebilecek yol gösterecek yetkiliye ulaşmama yardımcı olursanız sevinirim. Duruma göre amirlerimden izin talep edip işlemler için şubeye gidebileceğim.

Etiketler :

Banka Kartı Kredi-Kredi Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cumali Serap D.
  02 Kasım
  12:09

  İyi Günler daha önce size bu. Konu hakkında bir ricada bulunmuştum ancak talep etmeme rağmen ne arandım. Ne herhangi bir şekilde bilgilendirildim... Yeni yasal düzenlemelerle birlikte krediler 72 aya kadar vadelendirilip vatandaşa kolaylık sağlanacaktı... Az önce VakıfBank Bornova şubenize yapılandırma talebiyle başvurdum ancak bireysel bankacılık 4 nolu bankodaki temsilciniz buna gerek olmadığını 560 liralık taksidimin 558 liraya düşeceğini söyledi. Ben algılamayamadım bu durumu yeni yapılandırmada tabi ki de bu bedel yansıtılacak farkındayım ancak bu borç nasıl oluyorsa 40.896 liraya çıkıyor benim çektiğim kredi 15000 neredeyse 3.katı yükseliyor bana bunu anlatır mısınız Bana lütfen şubeye gidiniz falan demeyin ben gittim ağzımın payını aldım mantıklı bi açıklama yapacak biri olsun rica ederim... 05532320111

 • Cumali Serap D.
  01 Kasım
  14:59

  hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı banakaya kendim gittim ve aldığım cevap su 15000 liralık borcuk 40000 lira olcakmis 560 liralık taksidimde 558 lira olcakmis... Ve çok bilen müşteri temsilciniz bana derki gecikmeli ödeyin sikinti yok böyle akilmi verilir cozummu bulunur... Surat desen. Bi. Karis guleryuz yok... bütün sosyal platforlarda bu belirtilecek sikinti etmeyin siz

 • 07 Ekim
  14:05

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr