06 Nisan 2013

Vakıfbank Kredi Özetimi Tarafıma Vermiyorlar!

Vakıfbanktan (Sivas Merkez Şube) 2007-2008 yılları arasında çektiğim Bireysel Kredinin Özetini tarafıma vermek istemiyor. Kredi Özetini vermediği gibi, eğer tüketici hakem heyeti veya tüketici mahkemesine gidersem (Bireysel Kredi Dosya Masrafı için) bankanın bir daha tarafıma kredi vermeyeceği ile tehdit edildim.

Eğer Hukuksuz bir durumsa Dosya masrafı tarafıma iadesini istememin en doğal hakkım olduğunu, Kredi Hesap Özetinin tarafıma verilmemesinin de bir hukuksuzluk olduğunu belirttim. Ama hiç bir şekilde Kredi Hesap Özetimin tarafıma verilmeyeceği konusunda direttiler. Hatta bunun için de yüksek bir meblağda ücret talep edeceklerini dile getirdiler.

Hakan 30 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 27 Mart 2014

  Nerdeyse 1 yıl oldu hala bekliyorum Vakıfbankın geri dönmesini!.

 • Hakan 22 Mayıs 2013

  6 Nisanda cevap verileceği belirtilmesine rağmen 22.05.2013 tarihi itibariyle herhangi bir geri dönüş gerçekleşmemiştir.

 • Hakan 03 Mayıs 2013

  1 Ay olmasına rağmen yaklaşık olarak tarafıma herhangi bir geridönüş olmamıştır. Her türlü hukuksuz işi görev edinen bankalardan biri de vakıf bankası anlaşılan, maalesef. Özel bankalardan bir kısmı şikayetimize hemen cevap verirken vakıfbank geri dönme zahmetinde bile bulunmuyor, buraya geri dönülecektir yazarak bizi kandırıyor.

 • VakıfBank Temsilcisi06 Nisan 2013

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön