22 Mart 2013

Vakıfbank Kredi Ödeme Tarihi Değişikliğine Ücret Alınıyor!

Bankadan kullandığım ev kredisi ödemesinin tarihini 5 gün ileri öteleme karşılığnda faiz hariç 200 tl talep edildi. Mazeretlerinin sebebi de bu tür isteklerin çoğalması imiş. Ben soruyorum bu bankaya sizin yaptığınız hizmet karşılığında zaten faiz alıyorsunuz böyle isteklerin çoğalması sizin ceza gibi bir keyfi uygulama yapma hakkı vermez.

Nihat 167 Okunma

Cevaplar

 • Nihat 25 Mayıs 2013

  geçde olsa şikayetim dikkate alındı ve şikayetçi olduğum konuda banka şubesi beni aradı arayan kişi inkaretti istediği ücretin taksit küçültme işlemi için olduğunu söyledi ben kendisinden taksit küçültme istemişim.kendisine 3 sefer söyledim taksit öteleme için para alamazsınız bu kanunsuz dedim ve genel müdürlüğe şikayet ederim dedim kendisi de zaten bu uygulamayı genel müdürlük istiyor demişti.neyse beni bankaya çağırdı işlemimi yapmam için özür dileyeceğine tekrar tartışma ortamı yaratıyor ve kendisinin yalanmı söylediğini söylüyor.peki ben soruyorum ben mi yalan söylüyorum.bi yumruk atmadığımız kaldı.gerçekten bu arkadaşın pisikolejik tedaviye ihtiyacı var.benide birdaha bu arkadaşla muhatap etmeyin lütfen..

 • Nihat 29 Nisan 2013

  bukadar vurdum duymazlık olmaz 1 aydan fazla zaman oldu hala şikaytime bir cevap alamadım MÜŞTERİSİNE BUKADAR İLGİSİZ BİR BANKA OLAMAZ KINIYORUM..

 • Nihat 19 Nisan 2013

  ayıp ayıp devletin bankasına yakışmıyor 28 gün oldu hala çözemediniz

 • Nihat 16 Nisan 2013

  24 gün oldu sordum ama hala çözemediniz nekadar zormuş çözmek.çözemezsiniz çünkü kanunsuz para istiyorsunuz enkısa zamanda bu sorunun çözülmesini istiyorum.

 • Nihat 10 Nisan 2013

  19 gün oldu hala sorun çözülmedi.vakıfbank şimdiye kadar neyi çözdüki bunu çözsün çünkü haksızlar.

 • Nihat 05 Nisan 2013

  hala sorunum için bir cevap alamdım

 • Nihat 28 Mart 2013

  hala şikayetimle ilgili bir cevap alamadım

 • VakıfBank Temsilcisi22 Mart 2013

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön