25 Nisan 2013

Vakıfbank Kredi Ödeme Tarihi!

Geçtiğimiz günlerde Vakıfbank'ın Reis oto aracılığı ile "0km otomobil kredisi" kullandım. kredinin başvurusu için Reis otoda görevli E. beyle görüşme yaptım ve Amasya Merzifon şubesinde belgeleri imzaladım gönderdim Engin beyle ödemelerin her ayın 16. günü olması konusunda telefonla görüştüm ve onay aldım fakat ödeme planını incelediğimde ödemelerin her ayın 11. günü olduğunu fark ettim.

E. beyle tekrar görüştüğümde bana bu konunun Reis oto satış görevlisi ile görüşüldüğünü ve bu şekilde ayarladığını söyledi. benim bilgim olmadan böyle bir ayarlama yapılmıştır ve beni büyük sıkıntıya sokmuştur. kredi kullanan ben olmama rağmen üçüncü bir kişinin sözüne bakılarak işlem yapılmıştır. Bu konunun incelenmesini ve ödemelerimin her ayın 15 den sonra yapılmasını istiyorum.

Altan 70 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön