Vakıfbank Kredi Ödeme Planını Yanlış Düzenlediler!

Deniz A. |

Metropark projesi için Vakıfbank’a kredi başvurusunda bulunarak 16.06.2013 tarihinde sözleşme imzaladık. 01.08.2013 tarihinde ilk taksidi ödeyebileceğimizi belirttik. Metropark ofisindeki Vakıfbank temsilcisi bilgi vereceğini, büyük bir ihtimalle bu şekilde ödemelerimizin düzenleneceğini belirtti. 1 ay boyunca bilgi verilmedi. Bizim ısrarlarımızla sonunda 16 Temmuz’da ödeme planımız bize mail yoluyla gönderildi ve 5 gün sonra ilk ödemeyi yapmamız gerektiğini gördük.

İtiraz ettik. İkitelli şube müdürü ile görüştük, istediğimiz tarihleri yapabileceklerini ama başvuru sırasında böyle bir bilgi verilmedi dedi. 500TL verirsek düzelteceklermiş. Kendi yaptıkları bir
hata yüzünden bizden ücret istiyorlar.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz A.
  21 Temmuz
  11:24

  Cozumlenmedi

 • Deniz A.
  18 Temmuz
  11:30

  Merhaba,
  Mail gönderdiniz, TC kimlik no ile ismimin uyuşmadığını belirtmişsiniz. TC kimlik no kredi eşimin üzerine olduğu için onun kimlik numarasını vermiştim.

 • 18 Temmuz
  09:35

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, mail adresine cevabımız gönderilmiştir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  444 0 724
  www.vakifbank.com.tr