11 Temmuz 2015

Vakıfbank Kredi Masrafının Geri Ödenmemesi!

11.09.2014 tarihinde 1.332.45 TL'lik kredi masrafının iadesi için tüketici heyetine başvurdum ve başvuru sonucunda masrafın iadesine yönelik karar elime ulaştı. Bu kararı İzmir-Hatay şubesine ilettim ve beni arayacaklarını söylediler. Üç hafta geçmesine rağmen arayan soran yok. Normalde diğer banka kararın fotokopisini isterken bu banka gerek görmedi sadece bir kağıda not aldı. Neden bu kadar sürdü daha ne kadar beklemeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Nuray 102 Okunma

Cevaplar

 • Nuray'ın Teşekkür Mesajı18 Ağustos 2015

  şu an itibari ile sorunum çözüme ulaşmıştır. Teşekkürler

 • Nuray18 Ağustos 2015

  şu an itibari ile şubeden kredi masrafi iademı almış bulunmaktayim

 • Nuray18 Ağustos 2015

  Banka merkezine gönderdiğim msj doğrultusunda cevap olarak adıma bir kayıt bulunamadığından kararın heyete geri gönderilip açıklama yapıldığına dair bir mesaj tarafıma gönderilmiştir. Hakem heyetine gittiğimde bu tarzda bir bildirimden haberlerinin olmadığı ve icraya verebileceğimi ifade ettiler. Sonrasında tekrar merkezinizi aradığımda 20 dk kadar bekletilip yine doğru durust açıklama yapilmayip tekrar beni İzmir Hatay şubesine yonlendiriyor. Benim icra hakkım olduğundan kararla birlikte icra takibine vermeyi düşünüyorum. Bu konuda bilgi verilmesini istiyorum.

 • Nuray04 Ağustos 2015

  neredeyse 2 ay olacak karar çıkmasına rağmen ne banka aradı ne de ödeme yapıldı.

 • Nuray24 Temmuz 2015

  Bugün bankaya gidip masraf iadesi ile ilgili bilgi almak istedim. Hala ellerine ulaşan bir belge olmadığını o yüzden müşteri hizmetlerine sormam istendi. Müşteri hizmetleri ise bir karar olmadığını şubeden takip edilmesi gerektiğini söyledi. Herkes topu diğerine atıyor hayatımda böyle banka işleyişi görmedim. 1 ayı geçti hala bir haber yok.

 • Nuray14 Temmuz 2015

  İzmir Hatay şubesi.

 • Nuray14 Temmuz 2015

  Bana vakifbankdan gelen mesajda tüketici hakemi heyeti kararı elimize ulaşınca gerekli işlemleri yapacağız demissiniz. Fakat Hatay Üçyol şubesinde ki görevli heyetin kararının fotokopisini almadı sadece arayacağım dair not aldı. Tabi bir ay oldu hala aramadı. Benden alınmayan belgeyi Size kim olasiracak merak ediyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

 • Nuray13 Temmuz 2015

  10133211822 t.c. No.lu nuray yildirim (kasar)

 • Nuray13 Temmuz 2015

  10133211822 nuray yildirim (kasa r)

 • VakıfBank Temsilcisi13 Temmuz 2015

  Kaydınız incelenmiş olup, şikayetvar.com dan iletmiş olduğunuz bildirimde, Bankamızla T.C. Kimlik Numarası /Vakıfbank müşteri numarası/ kart numarası vb. gibi bilgiler paylaşılmadığından bilgilerinize ulaşılamamıştır. Bu sebeple kaydınız işleme alınamamıştır. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz. VakıfBank

 • Nuray10 Temmuz 2015

  Yukarıdaki şikayetim vakıf Bankası adinadir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön