Nuray Y. Teşekkür Mesajı

şu an itibari ile sorunum çözüme ulaşmıştır. Teşekkürler

Vakıfbank Kredi Masrafının Geri Ödenmemesi!

Nuray Y. |

11.09.2014 tarihinde 1.332.45 TL'lik kredi masrafının iadesi için tüketici heyetine başvurdum ve başvuru sonucunda masrafın iadesine yönelik karar elime ulaştı. Bu kararı İzmir-Hatay şubesine ilettim ve beni arayacaklarını söylediler. Üç hafta geçmesine rağmen arayan soran yok. Normalde diğer banka kararın fotokopisini isterken bu banka gerek görmedi sadece bir kağıda not aldı. Neden bu kadar sürdü daha ne kadar beklemeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nuray Y.
  18 Ağustos
  14:54

  şu an itibari ile sorunum çözüme ulaşmıştır. Teşekkürler

 • Nuray Y.
  18 Ağustos
  14:53

  şu an itibari ile şubeden kredi masrafi iademı almış bulunmaktayim

 • Nuray Y.
  18 Ağustos
  12:49

  Banka merkezine gönderdiğim msj doğrultusunda cevap olarak adıma bir kayıt bulunamadığından kararın heyete geri gönderilip açıklama yapıldığına dair bir mesaj tarafıma gönderilmiştir. Hakem heyetine gittiğimde bu tarzda bir bildirimden haberlerinin olmadığı ve icraya verebileceğimi ifade ettiler. Sonrasında tekrar merkezinizi aradığımda 20 dk kadar bekletilip yine doğru durust açıklama yapilmayip tekrar beni İzmir Hatay şubesine yonlendiriyor. Benim icra hakkım olduğundan kararla birlikte icra takibine vermeyi düşünüyorum. Bu konuda bilgi verilmesini istiyorum.

 • Nuray Y.
  04 Ağustos
  14:09

  neredeyse 2 ay olacak karar çıkmasına rağmen ne banka aradı ne de ödeme yapıldı.

 • Nuray Y.
  24 Temmuz
  16:24

  Bugün bankaya gidip masraf iadesi ile ilgili bilgi almak istedim. Hala ellerine ulaşan bir belge olmadığını o yüzden müşteri hizmetlerine sormam istendi. Müşteri hizmetleri ise bir karar olmadığını şubeden takip edilmesi gerektiğini söyledi. Herkes topu diğerine atıyor hayatımda böyle banka işleyişi görmedim. 1 ayı geçti hala bir haber yok.

 • Nuray Y.
  14 Temmuz
  11:23

  İzmir Hatay şubesi.

 • Nuray Y.
  14 Temmuz
  11:22

  Bana vakifbankdan gelen mesajda tüketici hakemi heyeti kararı elimize ulaşınca gerekli işlemleri yapacağız demissiniz. Fakat Hatay Üçyol şubesinde ki görevli heyetin kararının fotokopisini almadı sadece arayacağım dair not aldı. Tabi bir ay oldu hala aramadı. Benden alınmayan belgeyi Size kim olasiracak merak ediyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

 • Nuray Y.
  13 Temmuz
  16:29

  10133211822 t.c. No.lu nuray yildirim (kasar)

 • Nuray Y.
  13 Temmuz
  16:28

  10133211822 nuray yildirim (kasa
  r)

 • 13 Temmuz
  14:09

  Kaydınız incelenmiş olup, şikayetvar.com dan iletmiş olduğunuz bildirimde, Bankamızla T.C. Kimlik Numarası /Vakıfbank müşteri numarası/ kart numarası vb. gibi bilgiler paylaşılmadığından bilgilerinize ulaşılamamıştır. Bu sebeple kaydınız işleme alınamamıştır.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz.
  VakıfBank

 • Nuray Y.
  10 Temmuz
  15:43

  Yukarıdaki şikayetim vakıf Bankası adinadir.