Vakıfbank Kredi Kullanamadım!

Turgay K. |

2009 yılında vakıfbanka kredi başvurusuna gittiğimde veremeyeceklerini ve istanbul şubesine ait hesabın icrada olduğunu söylediler fakat tarafıma tebliğ edilmeden icraya vermişler memur olmama rağmen ve yerim belli olmasına rağmen 150 tl için 650 tl ödedim ve diğer bankalardan da kredi kullanamadım.

Sene 2013 yılında *****-****** bankalarından 50 bin tl tutarında kredi kullanmama rağmen ases kart tarafıma vakıfbank tarafından verilmedi ayrımcılık yapıyorsunuz ama mahkemede hesaplaşacağız hizmet kalitesi yok müşteriye değer sıfır ben polsan üyesiyim ama ases karttan faydalanamıyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgay K.
  25 Şubat
  09:01

  2009 yılında vakıfbanka kredi başvurusuna gittiğimde veremeyeceklerini ve istanbul şubesine ait hesabın icrada olduğunu söylediler fakat tarafıma tebliğ edilmeden icraya vermişler memur olmama rağmen ve yerim belli olmasına rağmen 150 tl için 650 tl ödedim ve diğer bankalardan da kredi kullanamadım. Sene 2013 yılında *****-****** bankalarından 50 bin tl tutarında kredi kullanmama rağmen ases kart tarafıma vakıfbank tarafından verilmedi ayrımcılık yapıyorsunuz ama mahkemede hesaplaşacağız hizmet kalitesi yok müşteriye değer sıfır ben polsan üyesiyim ama ases karttan faydalanamıyorum. ve hala bana dönen olmadı bu kadar sorumsuz banka görmedim

 • 20 Şubat
  11:16

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir.
  Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  VAKIFBANK