Vakıfbank Kredi Kartımın Hesap Kesim Tarihi.

Sevde B. |

2 yıldır world kartı kullanıyorum. Karttan memnunum ama Vakıfbank'tan değilim. İnsanın kredi kartının hesap kesim tarihi belli olmaz mı hiç? Ayın 11'i dediler 13 -14 -15 kafası nasıl isterse ona göre kesiyorlar. Aradım konuştum. Devlet memuruyum ve maaş müşterisiyim her ayın 5'i olsun dedim. Bugün 7'si hala kesilmemiş. Alışveriş yapacağım. Kaç gündür bunu bekliyorum. Vakıfbank'ta 2 tane kredim var kartım var birini de bir gün olsun geciktirmedim. Geçen ay genel müdürlükte sıkıntı olduğu için maaşımızı saat 9.30 ödeme yaptınız ama kredinizi eksi hesaptan çektiniz bir de bana faiz bindirdiniz. Bir kredi kartımın hesap kesim tarihini bile bize göre düzenleyemiyorsunuz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ağustos
  11:50

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr