Mesut Ö. Teşekkür Mesajı

Bilinmeyen sebepten ötürü görünen borcum artık görünmemektedir. VakıfBank a ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.

VakıfBank Kredi Kartımı Kapatmıyolar.

Mesut Ö. |

14/07/2016 saat: 15 20 sıralarında müşteri hizmetlerini arayıp kredi kartımı komple iptal etmek istediğimi ve TL ve $ bazında ne kadar borcum varsa hepsinin tutarını vadesiz hesabımdan çekilip ödenmesi için onay verdiğim ve bu ödemeleri yaptıktan sonra defalarca müşteri temsilcisine kartımdan tamamen başka borç olmadan kurtulabileceğimi sorduğumda defalarca evet cevabını almama rağmen ödemeleri ve kart kapama işlemini gerçekleştirdi.

Mobil uygulamalardan VakıfBank mobile girdiğimde ve kredi kartımı görüntülediğim de toplam limitten kullanılabilir limiti çıkardığım da halen 44,54 TL'lik bir borç olduğunu gördüm ve 2.kez tekrar müşteri hizmetleri ile görüştüğümde müşteri temsilcisi çok kibar bir dille sebebini kendilerinin de bilmediğini bunun sebebinin öğrenilmesi için talep başvurusu aldığını söylemiştir. Sonuç olarak bu borç neyin borcu?

Etiketler :

Kredi Kartı İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut Ö.
  17 Temmuz
  21:08

  Bilinmeyen sebepten ötürü görünen borcum artık görünmemektedir. VakıfBank a ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.

 • 14 Temmuz
  16:01

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr