Vakıfbank Kredi Kartımı İstediğim Gibi Kullanamıyorum!

Osman F. |

Şuana kadar hiç sorun yaşamadığım hatta en son 20. 08. 2013 tarihinde alış veriş için kullandığım WoW diye online bir oyun var. Ama nedense daha önce defalarca aynı işlemi gerçekleştirmeme rağmen banka artık bu siteden yapacağım işlemlere engel koymuş.

Hangi hak ve dayanakla benim erişimimi engelliyorlar. Kazandığım parayı harcayamıyorum resmen. Siteye erişimimin açılmasına dair talepte oluşturmama rağmen reddedildi. Ki buna sebep ne ne kart borcum var ne ödememi aksatıyorum. Bana göre bir sebepte yok. Harcamalarımın çoğu online sitelerde harcamalar olduğunu göz önünde bulundurursak ve bunu da yapamayacaksam neden kredi kartını elimde tutayım diye iptal ettirdim. Sağ ol Vakıfbank.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman F.
  12 Eylül
  12:27

  Kimsenin aradığı felan yok.Bilginize .

 • 30 Ağustos
  17:29

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr