Vakıfbank Kredi Kartımdan Bilgim Dışında Harcama Yapılması.

Gülben D. |

15.04.2016 tarihinde kredi kartımdan Avea ve Turkcell dataya toplamda 3 kez bilgim dışında harcama yapıldığını gördüm ve hemen en yakın şubeye giderek itiraz dilekçesi yazdım. 7340** takip numarasıyla yetkili birime iletildiğini belirten mesaj geldi. Aradan 26 gün geçmesine ve defalarca arama yapmama rağmen benim olmayan harcamaların iadesini alamadım.

Madem bilgilerimi koruyamayacaksınız ne diye bankacılık yapıyorsunuz? Harcamalar kesinlikle tarafıma ait değildir ve tarafıma hiçbir şekilde SMS falan gelmemiştir. En kısa sürede iade talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülben D.
  20 Mayıs
  13:26

  Mağduriyetim hala giderilemedi.

 • Gülben D.
  16 Mayıs
  09:54

  Hala inceleniyor bir ay oldu el insaf. Vakıfbank kredi kartımı kapattıracağım ve bir daha vakıfbankın önünden dahi geçmeyeceğim. Bu kadar ilgisizlik olmaz.

 • 11 Mayıs
  09:40

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr