Vakıfbank Kredi Kartıma Yaptığım Ödeme Görünmüyor!

Luthier Özgün D. |

15.8.2015 itibariyle internet bankacılığı üzerinden Vakıfbank world kredi kartımın asgari tutarı üzerinde ödemesini yaptım, bugün ayın 17'si olmasına ve iş günü geçmesine rağmen hala yaptığım ödeme sisteme geçmiyor ve kartı kullanamıyorum, nakit avans çekemiyorum. Asgari ödeme tutarını yapmadığınız için işleminiz yapılamadı hatası alıyorum, halbuki üzerinde ödeme yaptım. Bu nasıl sistem, kaç günde ödeme sisteme geçmiyor da ben mağdur oluyorum? Maaşımı aldığım banka olmasa hayatta kullanmam kimseye de tavsiye etmem. Müşteri hizmetlerine de sorunu yazdım, ne ilgilenen var ne bir şey.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Luthier Özgün D.
  18 Ağustos
  15:59

  Sorunumu kendim çözdüm, müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda sistemsel bir arıza olduğu ve bu ayki bir adet döviz borcundan dolayı kart borcumun ödenmemiş gibi göründüğü ortaya çıktı. Döviz borcunu bugün itibariyle yine müşteri hizmetlerindeki ilgili arkadaş aracılığıyla hesabımdan ödedim. Yarına yansıyacağı bildirildi. Keşke Vakıfbank yurtdışı alışverişlerini otm olarak Türk lirasına çevirip aylık ekstreye yansıtsa da bu tip karışıklıklar yaşanmasa.

 • 18 Ağustos
  12:10

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr