12 Eylül 2013

Vakıfbank Kredi Kartıma Yansıtılan Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

"Kredi kartı aidatı yok" diye reklamı yapılarak verilen ve yaklaşık 15 yıldır kullanmakta olduğum Vakıfbank Kredi kartına 60 TL üyelik ücreti yansıtılmıştır. Düzenli ve sorunsuz kullanıcı olduğum için başkasına 50 TL olarak yansıtılan ücret bana 60 TL yansıtılmış. Yıllardır kart ücreti talep edilmiyordu;yeni sözleşme imzalamadım,bir değişiklik olmadı; Vakıfbank neden verdiği sözden dönüyor? Vakıfbank'ın hukuki girişimlere gerek kalmadan bu haksız ücreti iade etmesini beklemekteyim.

Eşref 72 Okunma

Cevaplar

  • Eşref 16 Eylül 2013

    Vakıfbank'tan hiç kimse,hiç bir şekilde benimle iletişime geçmedi.Sorun umurlarında bile değil.Kopyala yapıştır bir cevapları var,her şikayete aynı şekilde cevap veriyorlar.Ancak devamı yok.

  • Eşref 12 Eylül 2013

    Bankadan gönderilen SMS'de kartın 1 ay içinde iptal edilmemesi durumunda kart aidat ücretinin alınacağını söylemektedir. Kartı iptal ettirmek için telefonla ulaşmak durumundasınız;kısıtlı GSM paket dakikalarımı Vakıfbank'a ulaşmak için harcadım; ancak 15 dakikayı aşan süreler içinde bankaya ulaşmak mümkün olmadı.İlk aşamada hakem heyetine başvuracağım.

  • VakıfBank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön