23 Mart 2015

Vakıfbank Kredi Kartı Yıllık Aidatı Kesti.

Kredi kartımı ödeme güçlüğü çektiğimden yapılandırma yaparak taksitlendirme yaptım. Şube kredi kartımı iptal etmesi gerekirken limitini 1 TL'ye düşürmüş ve iptal etmemiş. Mart ayında tarafıma 90 TL'lik kredi kartı aidatının yansıtıldığı bir borç ekstresi yollamışlar.

Borca itiraz ettim ve karşılık olarak olumlu cevap veremediklerini belirtip ve ' Talebinizle ilgili Türkiye Bankalar Birliği müşteri şikayetleri Hakem Heyetine başvurmak isterseniz, şikayetinizi Bankamıza yazılı olarak iletebilirsiniz. ' şeklinde cevap yolladılar. Sizin aracılığınızla bankadan borcun iptal edilmesini aksi takdirde şikayetimin TBB Tüketici hakları hakem Heyetine iletilmesini talep ediyorum.

Turan 361 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi23 Mart 2015

    Kaydınız incelenmiş olup, şikayetvar.com dan iletmiş olduğunuz bildirimde, Bankamızla T.C. Kimlik Numarası /Vakıfbank müşteri numarası/ kart numarası vb. gibi bilgiler paylaşılmadığından bilgilerinize ulaşılamamıştır. Bu sebeple kaydınız işleme alınamamıştır. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz. VakıfBank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön