VakıfBank Kredi Kartı Yıllık Aidat Kesintisi!

Suat Y. |

VakıfBank'tan aldığım World kartı yaklaşık 5-6 yıla yakındır kullanıyorum. Geçen sene bu kartı iptal ettirmek istedim müşteri temsilcisi beni ikna ederek siz kartınızı kullanın kart aidatı almayalım dediler bu ses kayıtları bankanın kayıtlarında bulunmaktadır, ama ne hikmetse daha bir sene olmadan kart aidatı adı altında bende aidat aldılar. Bu banka ne verdiği sözde duruyor ne de müşterilerine karşı samimi davranıyor. Bunun için kim bu VakıfBank'tan bir kart alınacaksa bir zaman sonra size farklı bir ücret talep edebilirler yok dedikleri bir ücreti de sizden talep edebilirler. Beni bu konuda mağdur ettiler.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  11:30

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr