31 Ağustos 2016

VakıfBank Kredi Kartı Yapılandırmada Yetersiz Bilgilendirme.

VakıfBank telefon bankacılığı üzerinden kredi kartı borcu yapılandırma işleminde bulundum. Vadesiz VakıfBank hesabında kredili bankomat hesabı da aktif olduğu için yapılandırma yapılırken özellikle ödeme tercihini manuel olarak her ay ATM üzerinden gerçekleştireceğimin bilgisini verdim. Müşteri hizmetlerindeki görevlisinden özellikle, vadesiz hesabıma karşı bir bloke yaptırım olmayacağının bilgisini aldım.

İşlemden 1 gün sonra kredili bankomat limitimin yapılandırma dolayısı ile limitinin düşürüldüğünü ve hiçbir şekilde kullanıma açık olmayacağının bilgisini tekrar müşteri hizmetlerinden aldım. Yapılandırma işleminde telefonda konfirme almama rağmen böyle bir işlem uygulandı. Bunun ile alakalı ne yazılı, ne de sözlü bir bildirim aldım. Durum ile alakalı gerekli yasal mercilere ve tüketici departmanına başvuruyu en kısa zamanda yapıyor olacağım, ne kadar amatörsünüz.

Mert 165 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön