VakıfBank Kredi Kartı Yapılandırmada Yetersiz Bilgilendirme.

Mert Y. |

VakıfBank telefon bankacılığı üzerinden kredi kartı borcu yapılandırma işleminde bulundum. Vadesiz VakıfBank hesabında kredili bankomat hesabı da aktif olduğu için yapılandırma yapılırken özellikle ödeme tercihini manuel olarak her ay ATM üzerinden gerçekleştireceğimin bilgisini verdim. Müşteri hizmetlerindeki görevlisinden özellikle, vadesiz hesabıma karşı bir bloke yaptırım olmayacağının bilgisini aldım.

İşlemden 1 gün sonra kredili bankomat limitimin yapılandırma dolayısı ile limitinin düşürüldüğünü ve hiçbir şekilde kullanıma açık olmayacağının bilgisini tekrar müşteri hizmetlerinden aldım. Yapılandırma işleminde telefonda konfirme almama rağmen böyle bir işlem uygulandı. Bunun ile alakalı ne yazılı, ne de sözlü bir bildirim aldım. Durum ile alakalı gerekli yasal mercilere ve tüketici departmanına başvuruyu en kısa zamanda yapıyor olacağım, ne kadar amatörsünüz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ağustos
  17:53

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr