05 Eylül 2013

Vakıfbank Kredi Kartı Otomatik Ödeme İptali!

Vakıfbank'tan aldığım 2 adet kredi kartım bulunuyor. Bir tanesini Vakıfbank'ın yanlış uygulamaları yüzünden kapattırdı. Diğerini ise sadece cebimde taşıyor ama nadiren kullanıyorum. Bu kredi kartlarından bir tanesi için verdiğim otomatik ödeme talimatı banka tarafından diğeri için de verilmiş.

Bankayı arayıp benim bilgim dışında verilen otomatik ödeme talimatını iptal ettirmek istedim. Bana onu iptal ettirince diğer kart için de otomatik ödeme talimatının iptal edileceğini söylediler. Ne kadar tuhaf bir sistemdir bu ki sadece bir kredi kartı için talimat verince bütün kredi kartlarınıza talimat vermiş. Bir kredi kartı için talimat iptal ettirince bütünü için talimat iptal ettirmiş oluyorsunuz.

Yasin 640 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön