22 Ağustos 2016

VakıfBank Kredi Kartı Kopyalandı...

Kredi kartımın çağrı merkezi tarafından aranarak borcu olduğunu öğrendim. Kredi kartıma şifre dahi almadım ama kopyalamışlar. Kredi kartı ile ilgili harcama itiraz formu doldurdum. KKB bozulmasın diye de acil ilerletilmesini istedim. Ama 17'sinde doldurduğum harcama itiraz formuna dönüş olmadığı gibi sırf KKB bozulmasın diye asgarisini yatırdığım, kart borcumun tamamı ek hesabımdan alınmış.

Çağrı merkezini arıyorum, şubeye aktarıyor. Şube yapılacak bir şey yok diyor. Karta şifre alınmadığı halde kopyalanmış ise belki VakıfBank'ın istemlerine girip kartları kopyaladılar ama bankanın umurumda değil. Konu ile ilgili BDDK ya yazı yazdım. Biraz duyarlı olup gerçekten ciddi bir kurum gibi davranıp sorunu ötelemek yerine çözümü için uğraşılabilir mi?

Rukiye 191 Okunma

Cevaplar

  • Rukiye 07 Eylül 2016

    Kredi kartına şifre almadım ama kredi kartım kopyalanarak harcama yapılmış. 17 Temmuz da harcama itirazında bulundum en geç 45 gün içinde (1 eylül) sonuçlanacağı söylendi. KKB bozulmasın diye asgarisini yatırdım ama kalanı KMH hesabımdan tahsil edilmiş. 1 Eylül tarihinde cevaplanacağını söyleyen çm Eylül'de aradığımda 15 gün sonra cevaplanacağını bir başkası 3-4 ay bulacağını söylüyor. Tek bir mevzuat vardır ama hepsi ayrı şey söylüyor. Eğitim verilmeden iş başı yaptıkları belli. Bu kadar yalan yanlış birbirlerinden habersiz bi kurum daha olamaz. BDDK ya konu ile ilgili yazı yazdım Yasal süreçlere bağlı kalınmadığından ve şifresi dahi alınmayan kartın nasıl kopyalanabileceğinin araştırılmasını acilen bankanın denetlenmesini arz ettim. İzmir kordon şubesi çalışanları telefonları açmıyor şube müdürünü arıyorum t. c. Kimlik numaramı alıyor 10 gündür dönüş yok.

  • Rukiye 05 Eylül 2016

    Şikayetimle ilgili hiçbir gelişme olmadı tarafıma dönüş yapabilir misiniz

  • VakıfBank Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön