14 Ekim 2014

Vakıfbank Kredi Kartı Borcunu Tam Ödediğimiz Halde Faiz Alıyor.

Son ödeme günü 22 eylül olan kredi kartımın eylül ayı hesap özetindeki tüm borcu 20 eylülde ödedim, ekim ayı hesap özetinde 9, 58 alışveriş faizi, 1, 44 KKDF ve 0, 48 BSMV yansıtıldığını gördüm, 4440724 telefonu arayarak eylül ayı hesap özetindeki borcun tamamını kapattığım halde niçin faiz yansıtıldığını sorduğumda bana; ağustos ayı hesap özetindeki borcun tamamını kapatmadığım için faiz işletildiğini söylediler.

Ağustos ayında hesap özetindeki borcun hepsini ödemediğim için zaten eylül ayında faiz işletildi, bankacılıkta yeni bir kanun çıktıda benim mi haberim yok. Hesap özetindeki borçların tamamı kapatılmadığında Vakıfbank kafasına göre iki ay hesap özetine faiz yansıtıyor.

Özkan 365 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi14 Ekim 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön