Vakıfbank Kredi Kartı Borcunu Tam Ödediğimiz Halde Faiz Alıyor.

Özkan Ö. |

Son ödeme günü 22 eylül olan kredi kartımın eylül ayı hesap özetindeki tüm borcu 20 eylülde ödedim, ekim ayı hesap özetinde 9, 58 alışveriş faizi, 1, 44 KKDF ve 0, 48 BSMV yansıtıldığını gördüm, 4440724 telefonu arayarak eylül ayı hesap özetindeki borcun tamamını kapattığım halde niçin faiz yansıtıldığını sorduğumda bana; ağustos ayı hesap özetindeki borcun tamamını kapatmadığım için faiz işletildiğini söylediler.

Ağustos ayında hesap özetindeki borcun hepsini ödemediğim için zaten eylül ayında faiz işletildi, bankacılıkta yeni bir kanun çıktıda benim mi haberim yok. Hesap özetindeki borçların tamamı kapatılmadığında Vakıfbank kafasına göre iki ay hesap özetine faiz yansıtıyor.

Etiketler :

Kredi Kart Faizi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  15:54

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr