03 Nisan 2013

Vakıfbank Kredi Kartı Bölümünün Şahsi Sorunları!

Vakıf Bank bundan 3 ay önce beni aradı ve çalıştığım yerle 3 yıllığına anlaştıklarını kredi kartı alana 1000 TL kredi verdiklerini söyledi. Daha sonra emri vaki olarak T.C. mi istedi bende neden istediklerini sorduğumda kart göndereceklerini söyledi. Bana kart isteyip istemediğimi sormadığınız için istemiyorum deyip kapattım.

1 ay sonra kredi kartı başvurusu yaptığımda kriterlerimize uygun değilsiniz dendi. İnternetten şikayet hattına şikayette bulundum şikayetim kabul görmedi. Ben 3 ay önceki gibi aynı iş yerinde çalışmaktayım ve şartlarımda bir değişiklik olmadı. Bankanın şartları 1 ay içinde değişmiş mi yoksa bankanın kredi kartı bölümü işi inada mı bindirdi?

Özgür 64 Okunma

Cevaplar

  • Özgür 04 Nisan 2013

    Sorun çözelime zaten şikayette bulundum sorunumu çözemediği için buraya yazıyorum.Bu sorun çözelimin nasıl sorun çözdüğünü buraya yazsında nasıl çözdüğünü herkes bilsin teşekkür ederim.

  • VakıfBank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön